Sünnet Pansumanı & Evde Sünnet Pansumanı& Kolay Sünnet Clips Çıkarılması & Klempli Sünnet Klemp Çıkarılması & Cerrahi Sünnet Pansuman Hizmetleri

  • Sünnet Pansumanı

  • Sünnet Klempi Çıkarılması

Evde Sünnet Pansumanı

Kolay Sünnet clips çıkarılması

Klempli Sünnet klemp clemp çıkarılması

Cerrahi Sünnet Pansumanı

SmartKlemp Sünnet clips çıkarılması

AlisKlemp Sünnet clips çıkarılması

Smart Klemp Sünnet clips çıkarılması

Alis Klemp Sünnet clips çıkarılması

Active Clamp – Aktive Klemp clips çıkarılması

Bütün klemp veya clips Evde çıkarılır

SÜNNET HAKKINDA…

Sağlık Hizmeti Sunucumuz ve Mesul Müdürümüz S.M. Tahir Kürekçi ;

Ankara Abidinpaşa Sağlık Meslek Lisesi, Hacettepe Ünv. Sağlık İ.Y.O (Lisans), Konya Selçuk Üniversitesi Sağlık Kur. İşl Böl. (Yüksek Lisans)  Mezunudur.

Ankara’da birinci ve ikinci basamak sağlık kuruluşlarında, (sağlık ocağı ve hastanelerde) ve Bakanlığımızın diğer (merkez ve taşra) birimlerinde uzun süre görev yapmıştır.

1219 sayılı kanun kapsamında kendisine verilen yasal yetki kapsamında 1997 yılından itibaren yaş aralığı 15 günlük bebekten – 35 yaşına ulaşmış yetişkin bireylere kadar, yerli ve yabancı, yaklaşık 1000’in üzerinde sünnet yapmıştır.

2015 Yılında yapılan düzenlemeyle sünnet işlemini münhasıran doktorların yapması uygun görülmüştür.

Özel Natomega Sağlık Kabinimiz, Bebek ve Çocuk Sağlığı çalışmaları kapsamında – Sünnette yaklaşık 20 yılı bulan tecrübemizle – bebek ve çocuklarımızın SÜNNET pansumanlarını evinizde veya saglık kabinimizde itina ile yapmaktadır

Günümüzde Sünnetler, Modern Cerrahi Yöntemle (dikişli) veya Klemp Yönetmiyle (Dikişsiz) bir şekilde Ağrısız, Acısız ve Kanamasız olarak yapılabilmektedir. Ayrıca bu  hizmetler yetkili personel tarafından sağlık merkezlerinde, hastanelerde veya kendi evlerinde rahatlıkla yapılabilmektedir.

Ayrıca daha önceden sünnet olmuş (Sorunlu) veya yaşı geçtiği halde sünnet olamamış bireyler uzman personele yönlendirme yapılmaktadır.

Diğer sağlık kurum ve kuruluşlarında sünnet olmuş bireylere yönelik her türlü pansuman ve bakım desteği yapılmakta, klemp yöntemi ile sünnet olan çocukların klempleri hastaneye gerek kalmadan sağlık kabinimizde veya kendi evlerinde çıkarılabilmektedir. 

——————————————————–

Değerli Ankaralılar;Enjeksiyon, pansuman, hasta bakımı gibi tedavileriniz için daha fazla zahmete girmenize, yorulmanıza gerek yok. Yolda harcayacağınız zamanı, zahmeti ve maliyeti düşünün. Hizmetlerimize bi göz atın ve Sağlık Bakanlığımızca Onaylı Evde Hasta Bakımı hizmetlerimiz için  bizi arayın.

Hadi ! Telefon numaramızı Hemen rehberinize kayıt edin.

Özel Natomega Sağlık Kabini

  • 0 505 261 19 340 507 090 30 93